HyPy

Yhteystiedot

Seuran yhteystiedot:

Puheenjohtaja Harri Syrjä puheenjohtaja@hypy.fi 040 8231 675

Sihteeri Ismo Öhman sihteeri@hypy.fi 050 558 3817 .

Talous Matti Laatikainen talous@hypy.fi

Tilinumero Hyvinkään Pyöräilijät käyttää suomalaista Holvi-tiliä IBAN: DE75 5123 0800 6530 1704 14 BIC: WIREDEMM Kuinka teet maksun Holviin

 

Työryhmät

Markkinointi Pertti Käkönen markkinointi@hypy.fi

Tapahtumat Harri Syrjä harri.syrja@hypy.fi hypykisat.fi tapahtuma@hypy.fi

Kilpa ja maantie Heini Salovaara kilpa@hypy.fi

Harrastus Ismo Öhman, harrastus@hypy.fi 050 5583817, Markku Loiskekoski

Juniori Antti Juntunen, jaoksen pj, 040 3157279, Hannu Hämäläinen, valmennus, 040 1807256 juniori@hypy.fi

Triathlon Stjepan Vukusic, 040 5340 290 triathlon@hypy.fi

 

Elite joukkueet:

AHH Cycling Team http://www.ahhcycling.blogspot.fi/

Team Skins Team Manager Teemu Selvenius 050 5693 023 teemu.selvenius@truebell.fi

 

Seuran hallitus vuodelle 2017

Puheenjohtaja Harri Syrjä
Sihteeri Ismo Öhman
Taloudenhoitaja Matti Laatikainen

Muut Hallituksen jäsenet ja tehtävät
Stjepan Vukusic, triathlon, vpj.
Heini Salovaara, maantie
Ismo Öhman, harrastus
Teemu Selvenius, maasto
Pertti Käkönen, markkinointi
Hannu Hämäläinen, juniori
Antti Juntunen, juniori